Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 1941 až 1969-70

 

 

1941 I.B třída

 

Základní sestava: Šulák K., Skřivánek O., Chrobák Jos., Doležal A., Uher O., Půček K., Šnajdr J., Chrobák Jar., Hanák Š., Polášek J., Toman J., Pekárek S., Němec J., Pavlík O.

 

Nejlepší střelci: Doležal A. - 14, Chrobák Jos. - 8, Půček K. - 7, Skřivánek O. - 7

 

 

 

1942 I.B třída

 

Základní sestava: Hanák Š., Skřivánek O., Chrobák Jos., Šnajdr J., Půček K., Doležal A., Šulák K., Chrobák Jar., Tichý L., Němec J., Pekárek S., Dohnálek J., Pavlík O., Šťastný S.

 

Nejlepší střelci: Šnajdr J. - 16, Doležal A. - 15, Chrobák Jos. - 12

 

 

 

1943 - 44 I.B třída

 

1.  Kyjov 26 18 4 4 130 : 58 40
2.  Dubňany 26 17 3 6 95 : 62 37
3.  Uh. Ostroh 26 17 1 8 91 : 60 35
4.  Šlapanice 26 12 5 9 84 : 74 29
5.  Týnec 26 11 6 9 90 : 92 28
6.  Bučovice 26 13 1 12 78 : 56 27
7.  Mutěnice 26 13 1 12 76 : 74 27
8.  Kostice 26 10 5 11 83 : 88 25
9.  Slavkov u B. 26 11 2 13 80 : 78 24
10.  Rohatec 26 9 4 13 80 : 94 22
11.  Vracov 26 9 4 13 62 : 73 22
12.  Veselí n. M. 26 10 1 15 73 : 86 21
13.  Hrušky 26 9 2 15 70 : 100 20
14.  Brankovice 26 3 1 22 40 : 137 7

 

Základní sestava: Hanák Š., Blahůšek F., Chrobák Jos., Skřivánek O., Chrobák Jar., Šnajdr J., Šichta J., Doležal A., Šulák K., Dohnálek J., Němec J., Toman J., Šeďa L., Půček K.

 

Nejlepší střelci: Šichta J. - 30, Doležal A. - 22, Šnajdr J. - 17

 

 

 

1949 II. třída okres (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Koštoval J., Pavelka J.,Dohnálek M., Kapitančuk F., Dobeš J., Skřivánek O., Tichý L., Chrobák Jar., Mrkávek J., Budiš F., Toman J., Hrbáček J., Žurovec F., Cibulka J.

 

Nejlepší střelci: Mrkávek J. - 30, Kapitančuk F. - 15, Pavelka J. - 9

 

 

 

1950 I.B třída (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Chrobák Jar., Skřivánek O., Matějíček F., Dohnálek M., Kapitančuk F., Hroch V., Mrkávek J., Pavelka J., Šeďa L., Linhart Z., Hrbáček J., Jošek J., Tichý L., Koštoval J.

 

Nejlepší střelci: Mrkávek J. - 15, Hroch V. - 13, Kapitančuk F. - 7

 

 

 

1951 okresní přebor (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Jošek J., Belka J., Skřivánek O., Fatěna Jos., Kaňa Z., Zubatý K., Koštoval J., Harca V., Žurovec A., Kotásek J., Fatěna Jan, Chrobák Jan, Dobeš J., Dohnálek M., Linhart Z., Matějíček F.

 

Nejlepší střelci: Belka J. - 19, Zubatý K. - 17, Skřivánek O. - 13

 

 

 

1952 okresní přebor (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Zubatý K., Skřivánek O., Dohnálek J., Fatěna Jan, Fatěna Jos., Jošek J., Linhart Z., Žurovec A., Hnilica K., Budiš F., Koštoval J., Chrobák Jos., Chrobák Jar., Křiváček K.

 

Nejlepší střelci: Zubatý K. - 16, Dohnálek J. - 12, Hnilica K. - 7

 

 

 

1953 okresní přebor (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Mrkávek J., Pavelka J., Linhart Z., Dohnálek M., Koštoval J., Jošek J., Fatěna Jan, Kaňa Z., Skřivánek O., Kopřiva I., Kapitančuk F., Kordula J., Žurovec A., Dohnálek J.

 

Nejlepší střelci: Mrkávek J. - 40, Koštoval J. - 18, Kopřiva I. - 18

 

 

 

1954 okresní přebor (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Kotásek J., Mrkávek J., Kopřiva I., Dohnálek M., Skřivánek O., Pavelka J., Křižka J., Toman J., Koštoval J., Matějíček F., Linhart Z., Kraml. J., Ševela J., Fialík F.

 

Nejlepší střelci: Kopřiva I. - 20, Křižka J. - 15, Koštoval J. - 13

 

 

 

1955 I.B třída (jaro - podzim)

 

1.  Ostr. N. Ves 22 15 3 4 78 : 25 33
2.  Hodonín 22 15 0 7 83 : 40 30
3.  Uh. Brod 22 11 6 5 53 : 45 28
4.  Vlčnov 22 12 3 7 79 : 52 27
5.  Slovstroj Uh. Brod 22 10 4 8 60 : 40 24
6.  Dubňany 22 11 1 10 61 : 55 23
7.  Veselí n. M. 22 10 1 11 65 : 67 21
8.  Dol. Bojanovice 22 9 3 10 48 : 66 21
9.  Kyjov 22 9 2 11 57 : 64 20
10.  Koryčany 22 7 2 13 36 : 69 16
11.  Ždánice 22 6 2 14 25 : 80 14
12.  RH Uh. Brod 22 3 1 18 32 : 77 7

 

Základní sestava: Skřivánek O., Kotásek J., Fialík F., Ševela J., Kopřiva I., Kučera J., Pavelka J., Křižka J., Zahrádka F., Mrkávek J., Koštoval J., Režný J., Mařík J., Kapitančuk F., Kraml J.

 

Nejlepší střelci: Kopřiva I. - 15, Mrkávek J. - 12, Fialík F. - 10

 

 

 

1956 I.B třída (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Jošek J., Fatěna J., Režný J., Skřivánek O., Dohnálek J., Kaňa Z., Mrkávek J., Šupa P., Pavelka J., Koštoval J., Bravenec F., Dohnálek M., Kolařík J., Vlach R.

 

Nejlepší střelci: Mrkávek J. - 19, Dohnálek J. - 6, Pavelka J. - 4

 

 

 

1957 I.B třída (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Jošek J., Kaňa Z., Dohnálek J., Polák J., Harca J., Mrkávek J., Skřivánek O., Kolařík J., Šupa P., Režný J., Fatěna J., Kopřiva I., Lorenc J., Koštoval J.

 

Nejlepší střelci: Mrkávek J. - 15, Polák J. - 10, Dohnálek J. - 6

 

 

 

1958 I.B třída (jaro - podzim)

 

Základní sestava: Kaňa Z., Dohnálek J., Fatěna J., Křižka J., Kopřiva I., Kolařík J., Jošek J., Kotásek J., Konečný V., Ilčík F., Lorenc J., Ševela J., Režný J., Mrkávek J., Horinka V., Jestřáb M.

 

Nejlepší střelec: Konečný V. - 12, Kolařík J. - 9, Kopřiva I. - 8

 

 

 

1959 I.B třída (hráno jednokolově - jaro)

 

Základní sestava: Jošek J., Fatěna J., Kaňa Z., Jestřáb M., Konečný V., Zálejský J., Knedlík F., Křižka J., Kopřiva I., Ševela J., Mrkávek J., Dohnálek J., Ilčík F., Opavský F., Mrkávek J.

 

Nejlepší střelci: Knedlík F. - 8, Křižka J. - 7, Mrkávek J. - 7

 

 

 

1959 - 60 I.B třída

 

1.  Dubňany 22 16 1 5 69 : 29 33
2.  Dukla UH. Hradiště 22 13 3 6 64 : 31 29
3.  Uh. Brod 22 13 2 7 53 : 42 28
4.  Ostr. N. Ves 22 12 2 8 41 : 34 26
5.  Nivnice 22 12 1 9 48 : 40 25
6.  Hluk 22 9 6 7 36 : 42 24
7.  Dol. Bojanovice 22 9 3 10 55 : 41 21
8.  Strážnice 22 9 3 10 50 : 50 21
9.  Jarošov 22 7 4 11 37 : 50 18
10.  Svatobořice 22 7 3 12 32 : 56 17
11.  Kyjov 22 5 3 14 34 : 59 13
12.  Rohatec 22 4 1 17 30 : 84 9

 

Základní sestava: Jošek J., Knedlík F., Kaňa Z., Křižka J., Kolařík J., Konečný V., Fatěna J., Dohnálek J., Zálejský J., Mrkávek Jar., Jestřáb M., Rozsypálek R., Kopřiva I., Mrkávek Jan

 

Nejlepší střelci: Mrkávek Jar. - 18, Zálejský J. - 13, Konečný V. - 13

 

 

 

1960 - 61 I. třída

 

1.  Kunovice 26 16 5 5 84 : 45 37
2.  St. Město 26 15 5 6 58 : 35 35
3.  Dubňany 26 14 4 8 63 : 49 32
4.  Nivnice 26 13 5 8 56 : 45 31
5.  Vlčnov 26 14 2 10 57 : 45 30
6.  Podvesná 26 12 5 9 61 : 46 29
7.  Dukla Uh. Hradiště 26 10 7 9 54 : 49 27
8.  Uh. Ostroh 26 10 6 10 45 : 38 26
9.  Dol. Němčí 26 10 6 10 40 : 53 26
10.  Uh Brod 26 10 5 11 52 : 48 25
11.  Ostr. N. Ves 26 11 2 13 49 : 55 24
12.  Otrokovice 26 5 5 16 42 : 75 15
13.  Hluk 26 4 7 15 29 : 62 15
14.  Hvozdná 26 6 0 20 33 : 78 12

 

Základní sestava: Jošek J., Jestřáb M., Konečný V., Knedlík F., Zálejský J., Křižka J., Mrkávek J., Šupa P., Rozsypálek R., Kolařík J., Kaňa Z., Fatěna J., Konečný J., Lorenc J.

 

Nejlepší střelci: Křižka J. - 17, Zálejský J. - 11, Konečný V. - 11, Mrkávek J. - 11

 

 

 

1961 - 62 I. třída

 

1.  Malenovice 26 17 1 8 61 : 27 35
2.  Dukla Uh. Hradiště 26 14 5 7 51 : 25 33
3.  Staré Město 26 14 4 8 57 : 40 32
4.  Hulín 26 13 6 7 57 : 43 32
5.  Dubňany 26 13 3 10 70 : 46 29
6.  Podvesná 26 12 5 9 50 : 37 29
7.  Vlčnov 26 11 5 10 47 : 46 27
8.  Hodonín 26 11 5 10 49 : 55 27
9.  Uh. Brod 26 11 4 11 46 : 39 26
10.  Dol. Němčí 26 9 7 10 42 : 52 25
11.  Uh. Ostroh 26 8 3 15 36 : 73 19
12.  Nivnice 26 7 4 15 36 : 67 18
13.  Kyjov 26 7 3 16 40 : 60 17
14.  Jarošov 26 5 5 16 35 : 70 15

 

Základní sestava: Šupa P., Křižka J., Knedlík F., Jošek J., Zálejský J., Rozsypálek R., Fatěna J., Jestřáb M., Kolařík J., Konečný V., Kaňa Z., Staněk J., Harca J., Bystřický F.

 

Nejlepší střelci: Křižka J. - 18, Ilčík F. - 9, Zálejský J. - 8

 

 

 

1962 - 63 I. třída

 

1.  Vlčnov 26 17 5 4 71 : 29 39
2.  Dubňany 26 14 5 7 64 : 37 33
3.  Hluk 26 13 7 6 50 : 34 33
4.  Uh. Ostroh 26 15 2 9 54 : 49 32
5.  Dol. Němčí 26 10 9 7 59 : 36 29
6.  Podvesná 26 12 4 10 48 : 35 28
7.  Uh. Brod 26 12 4 10 48 : 54 28
8.  Hulín 26 12 4 10 41 : 47 28
9.  Hodonín 26 7 12 7 50 : 35 26
10.  Dukla Uh. Hradiště 26 10 3 13 50 : 52 23
11.  Staré Město 26 9 5 12 51 : 56 23
12.  Dukla Kroměříž 26 7 6 13 38 : 50 20
13.  Bzenec 26 7 0 19 22 : 90 14
14.  Otrokovice 26 1 6 19 27 : 77 8

 

Základní sestava: Konečný V., Knedlík F., Bystřický F., Šupa P., Zálejský J., Křižka J., Kaňa Z., Rozsypálek R., Zelený J., Vojtek Z., Jestřáb M., Kolařík J., Ilčík F., Harca J.

 

Nejlepší střelci: Konečný V. - 15, Bystřický F. - 13, Křižka J. - 10

 

 

 

1963 - 64 I. třída

 

1.  Dukla Vyškov 26 19 2 5 66 : 29 40
2.  Hluk 26 13 4 9 46 : 40 30
3.  Šlapanice 26 13 2 11 63 : 54 28
4.  Uh. Brod 26 12 4 10 43 : 43 28
5.  Uh. Ostroh 26 12 4 10 52 : 55 28
6.  Podvesná 26 12 2 12 49 : 47 26
7.  Kunovice 26 9 7 10 51 : 38 25
8.  Dubňany 26 11 3 12 43 : 37 25
9.  Dol. Němčí 26 9 7 10 38 : 36 25
10.  ZJŠ Brno C 26 11 3 12 51 : 53 25
11.  Brodek 26 9 5 12 36 : 40 23
12.  Lanžhot 26 8 6 12 39 : 52 22
13.  Hulín 26 8 4 14 38 : 57 20
14.  Agro Prostějov 26 7 5 14 34 : 68 19

 

Základní sestava: Knedlík F., Konečný V., Kryštof V., Ilčík F., Rozsypálek R., Šupa P., Bystřický F., Konečný J., Jestřáb M., Harca J., Lorenc J., Dohnálek J., Fatěna J., Partika S.

 

Nejlepší střelci: Ilčík F. - 8, Bystřický F. - 6, Knedlík F. - 6, Dohnálek J. - 6

 

 

 

1964 - 65 I. třída

 

1.  Dukla Kroměříž 26 17 4 5 61 : 28 38
2.  Dol. Němčí 26 16 4 6 47 : 27 36
3.  Šlapanice 26 16 4 6 48 : 30 36
4.  Kunovice 26 14 7 5 56 : 27 35
5.  Dukla Uh. Hradiště 26 16 2 8 65 : 28 34
6.  Hluk 26 13 3 10 46 : 44 29
7.  Dubňany 26 12 3 12 59 : 41 27
8.  Slavia Kroměříž 26 11 3 12 50 : 50 25
9.  Uh. Brod 26 10 4 12 49 : 52 24
10.  Husovice 26 9 5 12 33 : 48 23
11.  Uh. Ostroh 26 7 7 12 48 : 50 21
12.  Brodek 26 6 4 16 30 : 72 16
13.  Podvesná 26 3 4 19 22 : 63 10
14.  ZJŠ Brno 26 4 2 20 22 : 76 10

 

Základní sestava: Šupa P., Jestřáb M., Konečný V., Bystřický F., Dohnálek J., Knedlík F., Konečný J., Partika S., Ilčík F., Kolařík J., Zelený J., Staněk J., Kratochvíla P., Ilčík P., Jošek J., Domanský Z.

 

Nejlepší střelci: Dohnálek J. - 20, Bystřický F. - 10, Partika S. - 8

 

 

 

1965 - 66 I. třída

 

1.  Malenovice 26 18 1 7 68 : 33 37
2.  Hluk 26 15 2 9 53 : 39 32
3.  Kyjov 26 14 3 9 55 : 42 31
4.  Uh. Brod 26 13 5 8 54 : 50 31
5.  Sl. Kroměříž 26 12 6 8 44 : 31 30
6.  Dukla Uh. Hradiště 26 11 6 9 42 : 25 28
7.  Uh. Ostroh 26 10 7 9 53 : 52 27
8.  Kunovice 26 9 8 9 45 : 39 26
9.  Dukla Holešov 26 10 4 12 43 : 45 24
10.  Dubňany 26 9 5 12 45 : 62 23
11.  Podvesná 26 6 10 10 41 : 50 22
12.  Slavkov u B. 26 8 5 13 43 : 67 21
13.  Hodonín 26 8 3 15 47 : 48 19
14.  Brodek 26 6 1 19 32 : 83 13

 

Základní sestava: Konečný J., Jestřáb M., Šupa P., Konečný V., Bystřický F., Partika S., Kolařík J., Ilčík P., Ilčík F., Příkazský F., Jošek J., Rozsypálek R., Zelený J., Vojtek L.

 

Nejlepší střelci: Bystřický F. - 11, Kolařík J. - 10, Partika S. - 10

 

 

 

1966 - 67 I. třída

 

1.  Kyjov 26 16 6 4 55 : 21 38
2.  Slavia Kroměříž 26 12 8 6 59 : 40 32
3.  Kunovice 26 12 7 7 62 : 40 31
4.  Ostr. Nová Ves 26 11 6 9 51 : 54 28
5.  Hluk 26 10 6 10 42 : 46 26
6.  Uh. Brod 26 10 6 10 45 : 51 26
7.  Dukla Uh. Hradiště 26 10 5 11 40 : 28 25
8.  Lanžhot 26 10 5 11 43 : 58 25
9.  Dukla Holešov 26 9 6 11 44 : 44 24
10.  Dubňany 26 9 6 11 39 : 44 24
11.  Tatr. Bučovice 26 10 4 12 42 : 48 24
12.  Vlčnov 26 9 5 12 48 : 58 23
13.  Uh. Ostroh 26 5 8 13 35 : 51 18
14.  Podvesná 26 4 10 12 34 : 54 18

 

Základní sestava: Zemánek J., Příkazský F., Netušil J., Bystřický F., Partika S., Moravec J., Vojtek L., Kolařík J., Konečný J., Doležal J., Teichl M., Ilčík F., Konečný V., Jošek J.

 

Nejlepší střelci: Zemánek J. - 11, Kolařík J. - 10, Bystřický F. - 6

 

 

 

1967 - 68 I. třída

 

1.  Veselí n. M. 26 15 8 3 80 : 27 38
2.  Dukla Brno 26 16 4 6 69 : 35 36
3.  Dubňany 26 14 8 4 56 : 29 36
4.  Hodonín 26 12 6 8 53 : 46 30
5.  Hluk 26 11 7 8 50 : 43 29
6.  Kunovice 26 9 7 10 45 :38 25
7.  Sl. Kroměříž 26 10 4 12 42 : 60 24
8.  Ostr. Nová Ves 26 8 7 11 45 : 57 23
9.  Dukla Uh. Hradiště 26 9 4 13 44 : 49 22
10.  Lanžhot 26 10 2 14 46 : 56 22
11.  Tatr. Bučovice 26 9 4 13 38 : 70 22
12.  Uh. Brod 26 8 5 13 50 : 57 21
13.  Dukla Holešov 26 5 9 12 42 : 54 19
14.  RH Bučovice 26 6 5 15 35 : 70 17

 

Základní sestava: Partika S., Skřivánek F., Teichl M., Dohnálek J., Kryštof V., Příkazský F., Ilčík F., Moravec J., Zemánek J., Földwari Š., Vojtek L., Ilčík P., Kordula F., Konečný J., Bystřický F.

 

Nejlepší střelci: Földwari Š. - 15, Dohnálek J. - 13, Zemánek J. - 8, Skřivánek F. - 8

 

 

 

1968 - 69 I. třída

 

1.  Dubňany 26 19 6 1 75 : 20 44
2.  Sl. Kroměříž 26 16 4 6 65 : 30 36
3.  Staré Město 26 12 8 6 45 : 34 32
4.  Hluk 26 11 8 7 40 : 28 30
5.  Dukla Uh. Hradiště 26 14 2 10 46 : 41 30
6.  Kunovice 26 13 4 9 47 : 43 30
7.  Ostr. Nová Ves 26 12 5 9 47 : 40 29
8.  Hodonín 26 8 10 8 54 : 44 26
9.  Malenovice 26 9 4 13 44 : 46 22
10.  Dukla Brno 26 8 5 13 38 : 42 21
11.  Mutěnice 26 6 8 12 31 : 50 20
12.  TJ Vyškov 26 7 6 13 38 : 74 20
13.  Tatr. Bučovice 26 3 6 17 28 : 59 12
14.  Lanžhot 26 4 4 18 26 : 73 12

 

Základní sestava: Kryštof V., Příkazský F., Partika S., Zemánek J., Dohnálek J., Skřivánek F., Kordula F., Ilčík F., Vyškovský P., Földwari Š., Harca Z., Ilčík P., Konečný J., Vojtek L., Teichl M.

 

Nejlepší střelci: Dohnálek J. - 20, Földwari Š. - 17, Kordula F. - 15

 

 

 

1969 - 70 krajský přebor

 

1.  Ratíškovice 26 20 3 3 75 : 25 43
2.  Kyjov 26 13 4 9 59 : 32 30
3.  Poštorná 26 13 4 9 47 : 30 30
4.  Zbýšov 26 12 4 10 57 : 37 28
5.  Dubňany 26 12 4 10 51 : 40 28
6.  Kuřim 26 10 7 9 38 : 45 27
7.  Hodonín 26 8 8 10 47 : 51 24
8.  Adamov 26 10 4 12 38 : 45 24
9.  Šlapanice 26 9 5 12 41 : 29 23
10.  I. Brněnská 26 9 4 13 39 : 49 22
11.  Líšeň 26 8 6 12 36 : 51 22
12.  Třebíč 26 9 3 14 47 : 61 21
13.  Dukla Vyškov 26 6 4 16 29 : 55 16
14.  Žďár n. S. 26 6 4 16 27 : 59 16

 

Základní sestava: Földwari Š., Vyškovský P., Dohnálek J., Teichl M., Vaculík J., Ilčík P., Ilčík F., Kordula F., Kryštof V., Partika S., Filipovič J., Příkazský F., Zemánek J., Konečný J.

 

Nejlepší střelci: Földwari Š. - 16, Dohnálek J. - 9, Kordula F. - 6