Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

Program FK Baník Dubňany

 

 

 

 

Neděle 22. července

 

přátelské utkání muži zač. 17:00 h., odjezd 15:15 auta

 

korycany.png   -   dubnany.png

 FC KORYČANY 

 Baník DUBŇANY 

 

 

 

 

 

Neděle 22. července

 

přátelské utkání dorost zač. 15:00 h., hřiště Svatobořice

 

dubnany.png   -   vel.-bilovice.png

Baník DUBŇANY - VEL. BÍLOVICE

 

 

 

 

 

 

Los 2018 - 19 muži

 

So 11. 8.   Rakvice - Dubňany   16:30

So 18. 8.   Dubňany - Bučovice   16:30

Ne 26. 8.   Pačlavice/Dětkovice - Dubňany   16:00

Ne 2. 9.   Dubňany - Kyjov   16:30

Ne 9. 9.   Velká n. V. - Dubňany   16:30

Ne 16. 9.   Dubňany - Rohatec   16:00

So 22. 9.   Vel. Pavlovice - Dubňany   15:30

Ne 30. 9.   Dubňany - Milotice   15:00

Ne 7. 10.   Lednice - Dubňany   15:00

Ne 14. 10.   Dubňany - Veselí n. M.   15:00

Ne 21. 10.   Dubňany - Vyškov B   14:30

So 27. 10.   Ratíškovice - Dubňany   14:00

So 3. 11.   Dubňany - Hr. Lhota   14:00

 

Krajský pohár:

Ne 29. 7.   Blatnice - Dubňany   17:00

Ne 5. 8.   Blatnice/Dubňany - Krumvíř   17:00

 

 

Los 2018 - 19 dorost

 

Ne 12. 8.   Podluží/Lanžhot - Dub/Sva   14:15

So 18. 8.   Dub/Sva - Lužice   14:00

Pá 24. 8.   Krumvíř - Dub/Sva   17:00

Ne 2. 9.   Dub/Sva - Bzenec   14:00

So 8. 9.   Velká n. V. - Dub/Sva   14:00

Ne 16. 9.   Dub/Sva - Rohatec   13:30

Ne 23. 9.   Vel. Bílovice - Dub/Sva   13:15

Ne 30. 9.   Dub/Sva - Dambořice   12:30

So 6. 10.   Dol. Bojanovice - Dub/Sva   12:45

Ne 14. 10.   Dub/Sva - Podivín   12:30

Ne 21. 10.   Dub/Sva - Mutěnice   12:00

So 27. 10.   Ratíškovice - Dub/Sva   11:45

So 3. 11.   Dub/Sva - Hr. Lhota   11:30

 

 

Los 2018 - 19 st.+ml. žáci

 

So 25. 8.   Rat/Dub - Rosice   9:00 - 10:45

St 29. 8.   Rat/Dub - Kyjov   16:00 - 17:45

So 1. 9.   Kohoutovice - Rat/Dub   9:00 - 10:45

St 5. 9.   Veselí n. M. - Rat/Dub   16:00 - 17:45

So 8. 9.   Rat/Dub - Boskovice   9:00 - 10:45

Ne 16. 9.   Slatina/Slovan - Rat/Dub   10:30 - 9:00

So 22. 9.   Rat/Dub - Novosedly   9:00 - 10:45

So 29. 9.   Ivančice - Rat/Dub   9:00 - 10:45

So 6. 10.   Rat/Dub - Břeclav   9:00 - 10:45

So 13. 10.   Mikulov - Rat/Dub   9:00 - 10:45

So 20. 10.   Rat/Dub - Svratka Brno   9:00 - 10:45

So 27. 10.   ČAFC Židenice - Rat/Dub   10:00 - 10:45

So 3. 11.   Rat/Dub - Kuřim   9:00 - 10:45

 

 

 

 

Los 2018 - 19 st. přípravka

 

26. 8.   Dubňany - Rohatec

2. 9.   Prušánky - Dubňany

9. 9.   Dubňany - Vnorovy

12. 9.   Milotice/Ratíškovice - Dubňany

16. 9.   Hr. Lhota - Dubňany

23. 9.   Dubňany - Svatobořice/Šardice

30. 9.   Veselí n. M. - Dubňany

7. 10.   Dubňany - Mor. Písek

14. 10.   Dubňany - FKM Morava

21. 10.   Kyjov - Dubňany

28. 10.   Dubňany - Strážnice

4. 11.   FK Hodonín - Dubňany

11. 11.   Dubňany - Vacenovice

 

 

 

 

 

 

email.seznam.cz.jpg

 

Mladší přípravka FK Baník Dubňany 2017/18

ležící zleva:
Melichárek Sebastian, Šabo Jan
dolní řada zleva:
Králík Adam, Koníček Kryštof, Pochylý Tomáš ml., Říha David, Juřica Lukáš, Jurica Šimon, Čapek Dušan, Pařízek Tadeáš, Bartoň Lukáš
stojící zleva:
Šťastný Josef, Pochylý Tomáš (trenér), Kokeš Adam, Kulhavý Marek, Šťastný Jan, Ševčík Marek, Čerňan Michal, Kučera Jakub, Zloch Dominik, Lačňák Vojtěch, Jurica František (asistent trenéra)

 

 

 

 

 

 

nabor.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

img_0001.jpg

 

 

 

 

 

Zdroj: http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/derby-patrilo-domacim-dubnanum-veseli-excelovalo-ve-velkych-pavlovicich-20170414.html