Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program FK Baník

 

Program FK Baník jaro 2019

 

 

51. týden

So 22. 12. 13:00 Pochylý T. a spol muži přát. ut.

 

1. týden

Po 31. 12. 10:00 starší páni a zbytek muži přát ut.

 

3. týden

So 19. 1. 9:00      
So 19. 1. 11:00      
So 19. 1. 13:00      
So 19. 1. 15:00      
So 19. 1. 17:00      
So 19. 1. 19:00      
Ne 20. 1. 9:00      
Ne 20. 1. 11:00      
Ne 20. 1. 13:00      
Ne 20. 1. 15:00      
Ne 20. 1. 17:00      
Ne 20. 1. 19:00      

 

4. týden

So 26. 1. 9:00      
So 26. 1. 11:00 ? - ? dorost ZT
So 26. 1. 13:00 Ratíškovice - Holíč muži ZT
So 26. 1. 15:00 Gbely - Kopčany muži ZT
So 26. 1. 17:00 ? - ? dorost ZT
So 26. 1. 19:00      
Ne 27. 1. 9:00      
Ne 27. 1. 11:00 ? - ? dorost ZT
Ne 27. 1. 13:00 Dubňany - Mokrý Háj muži ZT
Ne 27. 1. 15:00 Rohatec - Brodské muži ZT
Ne 27. 1. 17:00      
Ne 27. 1. 19:00      

 

5. týden

So 2. 2. 9:00      
So 2. 2. 11:00 ? - ? dorost ZT
So 2. 2. 13:00 Kopčany - Ratíškovice muži ZT
So 2. 2. 15:00 Holíč - Rohatec muži ZT
So 2. 2. 17:00 ? - ? dorost ZT
So 2. 2. 19:00      
Ne 3. 2. 9:00      
Ne 3. 2. 11:00 ? - ? dorost ZT
Ne 3. 2. 13:00 Mokrý Háj - Brodské muži ZT
Ne 3. 2. 15:00 Dubňany - Gbely muži ZT
Ne 3. 2. 17:00      
Ne 3. 2. 19:00      

 

6. týden

So 9. 2. 9:00      
So 9. 2. 11:00 ? - ? dorost ZT
So 9. 2. 13:00 Brodské - Holíč muži ZT
So 9. 2. 15:00 Gbely - Mokrý Háj muži ZT
So 9. 2. 17:00 ? - ? dorost ZT
So 9. 2. 19:00      
Ne 10. 2. 9:00      
Ne 10. 2. 11:00 ? - ? dorost ZT
Ne 10. 2. 13:00 Rohatec - Kopčany muži ZT
Ne 10. 2. 15:00 Ratíškovice - Dubňany muži ZT
Ne 10. 2. 17:00      
Ne 10. 2. 19:00      

 

7. týden

So 16. 2. 9:00      
So 16. 2. 11:00 ? - ? dorost ZT
So 16. 2. 13:00 Dubňany - Rohatec muži ZT
So 16. 2. 15:00 Gbely - Ratíškovice muži ZT
So 16. 2. 17:00 ? - ? dorost ZT
So 16. 2. 19:00      
Ne 17. 2. 9:00      
Ne 17. 2. 11:00 ? - ? dorost ZT
Ne 17. 2. 13:00 Mokrý Háj - Holíč muži ZT
Ne 17. 2. 15:00 Kopčany - Brodské muži ZT
Ne 17. 2. 17:00      
Ne 17. 2. 19:00      

 

8. týden

So 23. 2. 9:00 soustředění Rohožník    
So 23. 2. 11:00  ? - ? dorost ZT
So 23. 2. 13:00 Holíč - Kopčany muži ZT
So 23. 2. 15:00 Brodské - Dubňany muži ZT
So 23. 2. 17:00 ? - ? dorost ZT
So 23. 2. 19:00      
Ne 24. 2. 9:00      
Ne 24. 2. 11:00 ? - ? dorost ZT
Ne 24. 2. 13:00 Rohatec - Gbely muži ZT
Ne 24. 2. 15:00 Ratíškovice - Mokrý Háj muži ZT
Ne 24. 2. 17:00      
Ne 24. 2. 19:00      

 

9. týden

So 2. 3. 9:00      
So 2. 3. 11:00 ? - ? dorost ZT
So 2. 3. 13:00 Ratíškovice - Rohatec muži ZT
So 2. 3. 15:00 Gbely - Brodské muži ZT
So 2. 3. 17:00 ? - ? dorost ZT
So 2. 3. 19:00      
Ne 3. 3. 9:00      
Ne 3. 3. 11:00 ? - ? dorost ZT
Ne 3. 3. 13:00 Mokrý Háj - Kopčany muži ZT
Ne 3. 3. 15:00 Dubňany - Holíč muži ZT
Ne 3. 3. 17:00      
Ne 3. 3. 19:00      

 

10. týden

So 9. 3. 9:00      
So 9. 3. 11:00 ? - ? dorost ZT
So 9. 3. 13:00 Rohatec - Mokrý Háj muži ZT
So 9. 3. 15:00 Brodské - Ratíškovice muži ZT
So 9. 3. 17:00 ? - ? dorost ZT
So 9. 3. 19:00      
Ne 10. 3. 9:00      
Ne 10. 3. 11:00 ? - ? dorost ZT
Ne 10. 3. 13:00 Holíč - Gbely muži ZT
Ne 10. 3. 15:00 Kopčany - Dubňany muži ZT
Ne 10. 3. 17:00      
Ne 10. 3. 19:00      

 

11. týden

So 16. 3. 9:00      
So 16. 3. 11:00      
So 16. 3. 13:00      
So 16. 3. 15:00 Nedakonice - Dubňany muži přát. ut.
So 16. 3. 17:00      
So 16. 3. 19:00      
Ne 17. 3. 9:00      
Ne 17. 3. 11:00      
Ne 17. 3. 13:00      
Ne 17. 3. 15:00      
Ne 17. 3. 17:00      
Ne 17. 3. 19:00