Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program FK Baník

 

Program FK Baník jaro 2019

 

 

12. týden

So 23. 3. 10:00 Rat/Dub - Bzenec ml. žáci přát. ut.
Ne 24. 3. 12:30 Dubňany - Podluží dorost mistr. ut.
Ne 24. 3. 15:00 Dubňany - Rakvice muži mistr. ut.

 

13. týden

So 30. 3. 9:00 Kuřim - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
So 30. 3. 10:45 Kuřim - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
Ne 31. 3. 12:45 Lužice - Dubňany dorost mistr. ut.
Ne 31. 3. 15:00 Bučovice - Dubňany muži mistr. ut.

 

14. týden

Ne 7. 4. 9:30 Rosice - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
Ne 7. 4. 11:00 Velká n. V. - Dubňany ml. přípr. mistr. ut.
Ne 7. 4. 11:15 Rosice - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
Ne 7. 4. 13:00 Dubňany - Krumvíř dorost mistr. ut.
Ne 7. 4. 15:30 Dubňany - Pačlavice muži mistr. ut.

 

15. týden

So 13. 4. 9:00 Rat/Dub - Kohoutovice st. žáci mistr. ut.
So 13. 4. 10:45 Rat/Dub - Kohoutovice ml. žáci mistr. ut.
Ne 14. 4. 10:00 Dubňany - Prušánky st. přípr. mistr. ut.
Ne 14. 4. 10:00 Dubňany - Prušánky ml. přípr. mistr. ut.
Ne 14. 4. 10:15 Kyjov - Dubňany muži mistr. ut.
Ne 14. 4. 13:30 Bzenec - Dubňany dorost mistr. ut.

 

16. týden

So 20. 4. 9:00 Boskovice - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
So 20. 4. 10:45 Boskovice - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
So 20. 4. 13:00 Vnorovy - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
So 20. 4. 13:00 Vnorovy - Dubňany ml. přípr. mistr. ut.
Ne 21. 4. 13:30 Dubňany - Velká n. V. dorost mistr. ut.
Ne 21. 4. 16:00 Dubňany - Velká n. V. muži mistr. ut.

 

17. týden

So 27. 4. 9:00 Rat/Dub - Slatina/Slovan st. žáci mistr. ut.
So 27. 4. 10:45 Rat/Dub - Slatina/Slovan ml. žáci mistr. ut.
Ne 28. 4. 10:00 Dubňany - Hr. Lhota st. přípr. mistr. ut.
Ne 28. 4. 10:00 Dubňany - Hr. Lhota ml. přípr. mistr. ut.
Ne 28. 4. 13:45 Rohatec - Dubňany dorost mistr. ut.
Ne 28. 4. 16:00 Rohatec - Dubňany muži mistr. ut.

 

18. týden

St 1. 5. 9:00 Kyjov - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
St 1. 5. 10:45 Kyjov - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
St 1. 5. 16:00 Svat/Šard - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
St 1. 5. 17:00 Veselí n. M. - Dubňany ml. přípr. mistr. ut.
So 4. 5. 9:00 Novosedly - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
So 4. 5. 10:45 Novosedly - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
Ne 5. 5. 10:00 Dubňany - KEN Veselí n. M. st. přípr. mistr. ut.
Ne 5. 5. 10:00 Dubňany - KEN Veselí n. M. ml. přípr. mistr. ut.
Ne 5. 5. 14:30 Dubňany - Vel. Bílovice dorost mistr. ut.
Ne 5. 5. 17:00 Dubňany - Vel. Pavlovice muži mistr. ut.

 

19. týden

St 8. 5. 9:00 Rat/Dub - Veselí n. M. st. žáci mistr. ut.
St 8. 5. 10:45 Rat/Dub - Veselí n. M. ml. žáci mistr. ut.
Čt 9. 5. 16:30 Mor. Písek - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
Čt 9. 5. 16:30 Bzenec - Dubňany ml. přípr. mistr. ut.
So 11. 5. 9:00 Rat/Dub - Ivančice st. žáci mistr. ut.
So 11. 5. 10:45 Rat/Dub - Ivančice ml. žáci mistr. ut.
Ne 12. 5. 10:30 FKM Morava - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
Ne 12. 5. 10:30 FKM Morava - Dubňany ml. přípr. mistr. ut.
Ne 12. 5. 14:15 Dambořice - Dubňany dorost mistr. ut.
Ne 12. 5. 16:30 Milotice - Dubňany muži mistr. ut.

 

20. týden

So 18. 5. 9:00 Břeclav - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
So 18. 5. 10:45 Bčeclav - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
Ne 19. 5. 10:00 Dubňany - Kyjov st. přípr. mistr. ut.
Ne 19. 5. 10:00 Dubňany - Kyjov ml. přípr. mistr. ut.
Ne 19. 5. 14:30 Dubňany - Dol. Bojanovice dorost mistr. ut.
Ne 19. 5. 17:00 Dubňany - Lednice muži mistr. ut.

 

21. týden

So 25. 5. 9:00 Rat/Dub - Mikulov st. žáci mistr. ut.
So 25. 5. 10:45 Rat/Dub - Mikulov ml. žáci mistr. ut.
So 25. 5. 14:45 Podivín - Dubňany dorost mistr. ut.
So 25. 5. 17:00 Veselí n. M. - Dubňany muži mistr. ut.
Ne 26. 5. 10:00 Strážnice - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
Ne 26. 5. 10:00 Strážnice - Dubňany ml. přípr. mistr. ut.

 

22. týden

Ne 2. 6. 9:00 Svratka Brno - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
Ne 2. 6. 10:00 Dubňany - FK Hodonín st. přípr. mistr. ut.
Ne 2. 6. 10:00 Dubňany - FK Hodonín ml. přípr. mistr. ut.
Ne 2. 6. 10:30 Svratka Brno - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
Ne 2. 6. 17:00 Mutěnice - Dubňany dorost mistr. ut.
Ne 2. 6. 17:00 Vyškov B - Dubňany muži mistr. ut.

 

23. týden

So 8. 6. 9:00 Rat/Dub - Židenice st. žáci mistr. ut.
So 8. 6. 10:45 Rat/Dub - Židenice ml. žáci mistr. ut.
Ne 9. 6. 10:00 Vacenovice - Dubňany ml. přípr. mistr. ut.
Ne 9. 6. 11:00 Vacenovice - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
Ne 9. 6. 14:30 Dubňany - Ratíškovice dorost mistr. ut.
Ne 9. 6. 17:00 Dubňany - Ratíškovice muži mistr. ut.

 

24. týden

Ne 16. 6. 10:00 Dubňany - Mil/Rat st. přípr. mistr. ut.
Ne 16. 6. 10:00 Dubňany - Mil/Rat ml. přípr. mistr. ut.
Ne 16. 6. 14:45 Hr. Lhota - Dubňany dorost mistr. ut.
Ne 16. 6. 17:00 Hr. Lhota - Dubňany muži mistr. ut.