Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program FK Baník

 

Program FK Baník jaro 2018

 

 

38. týden

So 22. 9. 9:00 Rat/Dub - Novosedly st. žáci m. u. hř. Ratí
So 22. 9. 10:45 Rat/Dub - Novosedly ml. žáci m. u. hř. Ratí
So 22. 9. 15:30 Vel. Pavlovice - Dubňany muži mistr. ut.
Ne 23. 9. 10:00 Dubňany - Svat/Šard st. přípr. mistr. ut.
Ne 23. 9. 13:15 Vel. Bílovice - Dubňany dorost mistr. ut.

 

39. týden

So 29. 9. 9:00 Ivančice - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
So 29. 9. 10:00 Veselí n. M. - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
So 29. 9. 10:45 Ivančice - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
Ne 30. 9. 12:30 Dubňany - Dambořice dorost m. u. hř. Svat.
Ne 30. 9. 15:00 Dubňany - Milotice muži mistr. ut.

 

40. týden

So 6. 10. 9:00 Rat/Dub - Břeclav st. žáci m. u. hř. Ratí
So 6. 10. 10:45 Rat/Dub - Břeclav ml. žáci m. u. hř Ratí
So 6. 10. 12:45 Dol. Bojanovice - Dubňany dorost mistr. ut.
Ne 7. 10. 10:00 Dubňany - Mor. Písek st. přípr. mistr. ut.
Ne 7. 10. 15:00 Lednice - Dubňany muži mistr. ut.

 

41. týden

So 13. 10. 9:00 Mikulov - Rat/Dub st. žáci mistr. ut.
So 13. 10. 10:45 Mikulov - Rat/Dub ml. žáci mistr. ut.
Ne 14. 10. 10:00 Dubňany - FKM Morava st. přípr. mistr. ut.
Ne 14. 10. 12:30 Dubňany - Podivín dorost mistr. ut.
Ne 14. 10. 15:00 Dubňany - Veselí n. M. muži mistr. ut.

 

42. týden

So 20. 10. 9:00 Rat/Dub - Svratka Brno st. žáci m. u. hř. Ratí
So 20. 10. 10:45 Rat/Dub - Svratka Brno ml. žáci m. u. hř. Ratí
Ne 21. 10. 10:00 Kyjov - Dubňany st. přípr. mistr. ut.
Ne 21. 10. 12:00 Dubňany - Mutěnice dorost mistr. ut.
Ne 21. 10. 14:30 Dubňany - Vyškov B muži mistr. ut.

 

43. týden

So 27. 10. 11:45 Ratíškovice - Dubňany dorost mistr. ut.
So 27. 10. 14:00 Ratíškovice - Dubňany muži mistr. ut.
Ne 28. 10. 10:00 Dubňany - Strážnice st. přípr. mistr. ut.

 

44. týden

So 3. 11. 11:30 Dubňany - Hr. Lhota dorost mistr. ut.
So 3. 11. 14:00 Dubňany - Hr. Lhota muži mistr. ut.
Ne 4. 11. 10:00 FK Hodonín - Dubňany st. přípr. m. u. hř. Nesy

 

45. týden

Ne 11. 11. 10:00 Dubňany - Vacenovice st. přípr. mistr. ut.