Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Od roku 1980 do roku 2004 pořádal FK Baník Dubňany na škvárovém hřišti zimní turnaj. V roce 2010 pokračuje v pořádání ZT na umělé trávě.

Přehled historie zimních turnajů.

 

2004 XXIII. ročník

 

 1.  Milotice  5  4  1  0  12 : 4  13 I.B
 2.  Velká n. V.  5  3  0  2  14 : 6  9 I.B
 3.  Dubňany A  5  2  1  2  8 : 6  7 I.A
 4.  Hovorany  5  2  1  2  8 : 8  7 I.B
 5.  Mutěnice B  5  1  2  2  4 : 8  5 I.B
 6.  Dubňany B  5  0  1  4  4 : 16  1 III.tř.

  

Nejlepší střelec: Kundrata Ivo (Milotice) - 8 branek

  

2003 XXII. ročník

 

 1.  Velká n. V.  7  6  1  0  21 : 10  19 I.B
 2.  Dubňany  7  5  0  2  15 : 10  15 I.A
 3.  Hovorany  7  3  3  1  11 : 6  12 O.P.
 4.  Mutěnice B  7  3  2  2  11 : 11  11 I.B.
 5.  Milotice  7  3  0  4  11 : 11  9 I.B.
 6.  Šardice B  7  2  2  3  8 : 9  8 I.B
 7.  Rohatec  7  1  1  5  11 : 24  4 I.A
 8.  Kyjov B  7  0  1  6  10 : 17  1 I.A

  

Nejlepší střelec: Kohút (Velká n. V.) - 10 branek

  

2002 XXI. ročník

 

 

 1.  Hovorany  9  7  2  0  25 : 6  23 O.P.
 2.  Dubňany A  9  5  3  1  17 : 8  18 I.B
 3.  Milotice  9  4  3  2  22 : 16  15 I.B
 4.  Kyjov B  9  3  4  2  23 : 16  13 I.A
 5.  Hrušky  9  3  3  3  20 : 12  12 K.P.
 6.  Dubňany B  9  2  3  4  9 : 21  9 III.tř.
 7.  Vracov  9  2  2  5  12 : 18  8 I.A
 8.  Svatobořice  9  2  2  5  13 : 25  8 O.P.
 9.  Šardice B  9  2  1  6  5 : 14  7 I.B
 10.  Dol. Bojanovice  9  2  1  6  8 : 18  7 I.B

  

Nejlepší střelec: Drobilík (Milotice) - 7 branek

  

2001 XX. ročník

 

 

 1.  Milotice  7  4  2  1  12 : 10  14 I.B
 2.  Dubňany A  7  4  1  2  12 : 6  13 I.B
 3.  Ratíškovice dor.  7  4  1  2  13 : 8  13  
 4.  Vacenovice  7  4  1  2  18 : 15  13 K.P.
 5.  Vracov  7  2  2  3  8 : 13  8 I.A
 6.  Hovorany  7  2  1  4  16 : 11  7 O.P.
 7.  Šardice B  7  2  1  4  12 : 15  7 O.P.
 8.  Dubňany B  7  0  3  4  3 : 16  3 IV.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Košulič (Hovorany)

 

2000 XIX. ročník

 

 

 1.  Hovorany  7  5  1  1  16 : 8  16 O.P.
 2.  Dubňany A  7  4  2  1  14 : 8  14 I.B
 3.  Hodonín  7  3  2  2  25 : 15  11 K.P.
 4.  Hodonín dor.  7  3  0  4  14 : 20  9  
 5.  Sokol Hodonín  7  2  2  3  18 : 19  8 IV.tř.
 6.  Mutěnice B  7  2  1  4  8 : 17  7 III.tř.
 7.  Milotice B  7  1  3  3  10 : 13  6 III.tř.
 8.  Dubňany B  7  1  3  3  8 : 13  6 IV.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Košulič (Hovorany) - 6 branek

 

1999 XVIII. ročník

 

 

 1.  Milotice B  5  3  1  1  13 : 11  10 IV.tř.
 2.  Dubňany A  5  2  2  1  12 : 7  8 I.B
 3.  Kostelec  5  2  2  1  12 : 11  8 O.P.
 4.  Statek Veselí n. M.  5  2  0  3  6 : 8  6 O.P.
 5.  Mutěnice B  5  1  2  2  9 : 15  5 IV.tř.
 6.  Dubňany B  5  1  1  3  12 : 13  4 IV.tř.

 

O 5.  - 6. místo:  Mutěnice B - Dubňany B     4 : 3

O 3. - 4. místo:  Kostelec - St. Veselí n. M.     1 : 0

Finále:  Milotice B - Dubňany A     0 : 1

 

Nejlepší střelec: Mikéska Marek (Milotice B) - 6 branek

 

1998 XVII. ročník

 

 

 1.  Milotice  7  5  2  0  21 : 4  17 I.B
 2.  Ždánice  7  5  2  0  21 : 7  17 I.A
 3.  Dubňany A  7  4  2  1  19 : 3  14 I.B
 4.  Statek Veselí n. M.  7  4  1  2  18 : 12  13 O.P.
 5.  Krumvíř  7  3  0  4  8 : 16  9 O.P.
 6.  Dubňany B  7  2  0  5  8 : 18  6 IV.tř.
 7.  Sokol Hodonín  7  1  0  6  9 : 33  3 III.tř.
 8.  Hovorany  7  0  1  6  9 : 20  1 O.P.

 

 

Nejlepší střelec: Chlustina (Milotice) - 6 branek, Slivka (Ždánice) - 6 branek

 

1997

 

V tomto roce se zimní turnaj nekonal.

 

1996 XVI. ročník

 

 

 1.  Hrušky  8  6  1  1  22 : 7  19 O.P.
 2.  Statek Hodonín  8  5  2  1  19 : 8  17 O.P.
 3.  Dubňany  8  5  1  2  19 : 5  16 I.B
 4.  Krumvíř  8  5  1  2  22 : 11  16 III.tř.
 5.  Sokol Hodonín  8  4  1  3  20 : 24  13 III.tř.
 6.  Tvrdonice  8  2  2  4  16 : 21  8 I.B
 7.  Dol. Bojanovice  8  1  3  4  11 : 22  6 I.B
 8.  Kyjov B  8  1  1  6  11 : 24  4 I.B
 9.  Prušánky B  8  1  0  7  4 : 22  3 K.P.

 

 

Nejlepší střelec: Dufek (Krumvíř) - 8 branek

 

1995 XV. ročník

 

 

 1.  Dubňany  7  5  1  1  19 : 11  16 I.B
 2.  Mutěnice  7  4  1  2  12 : 10  13 I.B
 3.  Milotice  7  4  0  3  12 : 13  12 I.B
 4.  Šardice  7  3  2  2  14 : 10  11 I.B
 5.  Kyjov B  7  3  2  2  12 : 13  11 I.B
 6.  Dol. Bojanovice  7  2  2  3  12 : 11  8 I.B
 7.  Ratíškovice dor.  7  2  1  4  10 : 11  7  
 8.  Hovorany  7  0  1  6  11 : 23  1 I.A

 

 

Nejlepší střelec: Ruman Ladislav (Dubňany) - 8 branek

  

1994 XIV. ročník

 

 

 1.  Dubňany A  7  5  1  1  13 : 6  16 I.B
 2.  Milotice  7  3  3  1  17 : 9  12 O.P.
 3.  Dubňany B  7  3  3  1  15 : 10  12 III.tř.
 4.  Mutěnice  7  3  2  2  14 : 9  11 I.A
 5.  Šardice  7  3  1  3  11 : 5  10 O.P.
 6.  Statek Hodonín  7  3  1  3  10 : 11  10 O.P.
 7.  Hovorany  7  2  0  5  4 : 15  6 I.A
 8.  Ježov  7  0  1  6  6 : 25  1 O.P.

 

 

Nejlepší střelec: Gábriš Vladimír (Milotice) - 5 branek

 

1993 XIII. ročník

 

 

 1.  Mutěnice  7  5  1  1  18 : 5  11 I.A
 2.  Milotice  7  3  2  2  16 : 14  8 O.P.
 3.  Dubňany A  7  3  2  2  16 : 16  8 I.B
 4.  Šardice  7  3  2  2  11 : 11  8 O.P.
 5.  Dol. Bojanovice  7  3  1  3  16 : 13  7 I.B
 6.  Rohatec  7  3  1  3  9 : 11  7 I.B
 7.  Statek Hodonín  7  3  0  4  4 : 8  6 O.P.
 8.  Dubňany B  7  0  1  6  4 : 11  1 III.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Lamáček (Mutěnice) - 8 branek

 

1992 XII. ročník

 

 

 1.  Dubňany A  7  5  2  0  19 : 5  12 I.B
 2.  Šardice  7  3  3  1  11 : 6  9 O.P.
 3.  Milotice  7  3  2  2  15 : 4  8 O.P.
 4.  Rohatec  7  2  4  1  10 : 8  8 I.B
 5.  Statek Hodonín  7  4  0  3  10 : 12  8 O.P.
 6.  Dubňany B  7  2  1  4  13 : 13  5 III.tř.
 7.  Dol. Bojanovice  7  1  3  3  10 : 14  5 I.A
 8.  Svatobořice  7  0  1  6  4 : 19  1 O.P.

 

 

Nejlepší střelec: Kolář Jaroslav (Dubňany) - 6 branek, Raisigl Václav (Dubňany) - 6 branek, Doležal (Rohatec) - 6 branek

 

1991 XI. ročník

 

 

 1.  Rohatec  5  5  0  0  17 : 6  10 O.P.
 2.  Dubňany  5  2  2  1  18 : 8  6 O.P.
 3.  VTJ Sig. Hodonín C  5  2  0  3  9 : 19  4 III.tř.
 4.  Statek Hodonín  5  2  0  3  9 : 20  4 O.P.
 5.  Milotice  5  1  1  3  9 : 8  3 O.P.
 6.  Svatobořice  5  1  1  3  11 : 14  3 III.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Raisigl Václav (Dubňany) - 8 branek

 

1990 X. ročník

 

 

 1.  Dubňany A  7  5  2  0  32 : 12  12  O.P.
 2.  Šardice  7  5  1  1  7 : 5  11  O.P.
 3.  Milotice  7  3  1  3  9 : 8  7  O.P.
 4.  Mikulčice  7  2  2  3  11 : 11  6  I.B
 5.  Sig. Hodonín B  7  2  2  3  8 : 9  6  O.P.
 6.  Vracov  7  3  0  4  11 : 13  6  III.tř.
 7.  Dubňany B  7  3  0  4  10 : 16  6  III.tř.
 8.  Pop. Močidlany  7  0  2  5  7 : 21  2  

 

 

Nejlepší střelec: Brunclík Miroslav (Dubňany) - 9 branek

 

1989 IX. ročník

 

 

 1.  Dubňany A  7  6  1  0  24 : 7  13  I.B
 2.  Šardice  7  3  2  2  16 : 14  8  O.P.
 3.  Milotice  7  2  4  1  15 : 16  8  O.P.
 4.  Sig. Hodonín B  7  2  2  3  17 : 18  6  O.P.
 5.  Kyjov B  7  3  0  4  10 : 11  6  I.B
 6.  Kyjov dor.  7  3  0  4  14 : 18  6  
 7.  Vracov  7  2  2  3  9 : 13  6  O.P.
 8.  Dubňany B  7  1  1  5  8 : 18  3  III.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Brunclík Miroslav (Dubňany) - 11 branek

 

1988 VIII. ročník

 

 

 1.  Milotice  7  6  0  1  14 : 9  12  O.P.
 2.  Dubňany A  7  4  1  2  23 : 6  9  I.A
 3.  Mutěnice  7  3  2  2  13 : 8  8  O.P.
 4.  Kyjov B  7  4  0  3  11 : 18  8  I.B
 5.  Šardice  7  2  2  3  10 : 12  6  O.P.
 6.  Dubňany B  7  2  1  4  9 : 13  5  III.tř.
 7.  Vacenovice  7  2  0  5  10 : 15  4  O.P.
 8.  Sig. Hodonín B  7  2  0  5  11 : 17  4  O.P.

 

 

Nejlepší střelec: Brunclík Miroslav (Dubňany) - 6 branek

 

1987

 

V tomto roce se zimní turnaj nekonal.

 

1986 VII. ročník

 

 

 1.  Sig. Hodonín  7  5  1  1  13 : 7  11  K.P.
 2.  VTJ Hodonín  7  5  0  2  20 : 10  10  I.tř.
 3.  Kyjov  7  4  0  3  16 : 11  8  divize
 4.  Poštorná  7  4  0  3  8 : 3  8  divize
 5.  Dubňany  7  3  1  3  10 : 10  7  I.tř.
 6.  Ratíškovice  7  2  2  3  8 : 6  6  K.P.
 7.  Mutěnice  7  0  2  5  10 : 22  2  I.tř.
 8.  Vacenovice  7  0  1  6  6 : 22  1  I.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Szabo (VTJ Hodonín) - 4 branky

 

1985 VI. ročník

 

 

 1.  Kyjov  8  7  1  0  23 : 7  15  divize
 2.  Veselí n. M.  8  6  0  2  30 : 17  12  K.P.
 3.  Poštorná  8  5  1  2  27 : 12  11  divize
 4.  Sig. Hodonín  8  4  1  3  15 : 15  9  K.P.
 5.  Ratíškovice  8  3  2  3  20 : 18  8  K.P.
 6.  VTJ Hodonín  8  2  2  4  15 : 19  6  I.tř.
 7.  Dubňany  8  2  1  5  11 : 25  5  I.tř.
 8.  Vacenovice  8  2  0  6  13 : 27  4  I.tř.
 9.  Mutěnice  8  0  2  6  11 : 25  2  I.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Příkazský P. (Ratíškovice) - 10 branek

 

1984 V. ročník

 

 

 1.  Kyjov  8  6  2  0  30 : 4  14  divize
 2.  Ratíškovice  8  6  2  0  23 : 12  14  K.P.
 3.  VTJ Hodonín  8  2  4  2  12 : 12  8  K.P.
 4.  Sig. Hodonín  8  3  2  3  10 : 14  8  I.tř.
 5.  Dubňany  8  3  1  4  10 : 10  7  K.P.
 6.  Poštorná  8  3  1  4  14 : 15  7  divize
 7.  Veselí n. M.  8  2  2  4  12 : 15  6  K.P.
 8.  Kostice  8  3  0  5  10 : 17  6  I.tř.
 9  Vacenovice  8  2  0  6  10 : 31  4  I.tř.

 

 

Nejlepší střelec: Dvořák (Kyjov) - 8 branek

 

1983 IV. ročník

 

1. místo: Veselí n. M.

 

Tabulka a střelec se nedochovalo.

 

1982 III. ročník

 

1. místo: Kyjov

 

Tabulka a střelec se nedochovalo.

 

1981 II. ročník

 

1. místo: Poštorná

 

Tabulka a střelec se nedochovalo.

 

1980 I. ročník

 

1. místo: Dubňany

 

Tabulka a střelec se nedochovalo.

 

  Má-li někdo dochovány chybějící ročníky, prosím o zaslání na adresu: brunclikmikin@seznam.cz

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA